Yaka İsimliği Mıknatısı – Mıknatıslı Yaka İsimlikleri

Kıyafetlere iğne ile zarar vermeden ve daha kullanışlı olarak uygulanabilen yaka isimlikleri firmamız tarafından ithal edilmekte ve Türkiye’nin dört bir yanına hem toptancı hem de uygulayıcılarına dağıtılmaktadır. Yazımızda mıknatıslı yaka isimliklerinin ve rozet mıknatısı detaylarını bulabilir, model alternatiflerinin hem görsellerini hem de açıklamalarını inceleyebilirsiniz.  

Yaka İsimlikleri özellikleri

Yaka İsimlikleri iki parça ve dört katmandan oluşmaktadır. Plastik kısım, mıknatıslar, mıknatıs karşılığı metal kısım ve çift taraflı bant.

Kıyafetin iç kısmında kalan plastik kısım, ter ve vücut nemine karşı direnç gösterir ve korozif etkilerinin mıknatısı etkilemesini minimuma indirger bu katmana aynı zamanda mıknatısların gömülüdür ve mıknatısları taşır.

Kıyafetin dış kısmında kalan metal kısım mıknatısların karşılığı görevini üstlenir ve bu kısmın da üzerinde çift taraflı bant bulunmaktadır. Bu bantın üzerine isim & logo uygulamaları yapışıtırlmaktadır.

DİKKAT!!:

Yaka isimlikleri kalp pili kullanılan kişilerde kesinlikle kullanılmamalıdır. Neodyum mıknatıslar, kalp pillerini olumsuz olarak etkileyebilmekte ve ciddi sorunlara sebep olabilmektedirler. 

Modeller:

Birinci ve en çok tercih edilen model yeşil yaka isimlikleridir. En tercih edilen model olduğu için yüksek adette ithalatı yapılmakta olup kullanışlılık ve ekonomiklik açısından optimize olmuştur. Uzunluk : 45 mm , Genişlik: 12.5 mm Toplam Kalınlık: 6 mm

İkinci model mıknatıslı yaka isimliği çeşidi yeşil olan ile aynı özellikleri göstermekte olup sadece plastik kısmı siyah renklidir.

Üçüncü model iki mıknatıslı isimlik mıknatısı olup mıknatısları iki adet fakat daha büyüktür. Ebatları: Uuznluk : 46 mm Genişlik: 13.3 mm Toplam Kalınlık: 6 mm

Son model ise rozet mıknatıslarıdır. 17 mm ve 20 mm iki model çeşidi bulunmaktadır.iç kısım için mıknatısve şase, dış tarafta kullanılması için ise mıknatıs karşılığı ve çift taraflı bant içermektedir.

Yaka İsimliği Mıknatısı Toptan Satış